טיפול אישי

מוזמנים להשאיר פרטים ואשוב אליכם >>

מהו טיפול אישי?
הטיפול מתמקד בפרט. הטיפול והייעוץ האישי מחזק את היכולת להתמודד מול משברים וצמתי החלטה.

מטרתו לטפל בקשיים ולחזק את הכוחות הפנימיים שלו, את מצבו הגופני וגם/ או את מצבו הבין אישי. בטיפול מתמקדים רבות בבעיות איתן המטופל מתמודד, בדפוסי התקשורת שלו ובמערכות היחסים שלו עם סביבתו.

הטיפול הפסיכולוגי הוא כלי רב-עוצמה שנועד לשפר את מצבו הנפשי, הרגשי, הגופני ו/או הבין-אישי של המטופל, לאור הבעיה (או הבעיות) עימן הוא מתמודד.

"אני מאמינה בטיפול אישי ממוקד שמביא לתוצאות, שנערך באווירה תומכת, נעימה וחיובית, זאת תוך שימוש בשיטות טיפול שונות ומותאם ללקוח".

מצבי משבר הינם גם הזדמנות לשינוי והתחלות חדשות. הטיפול מהווה מקום לפריקת לחצים, מאפשר רוגע וקבלה. הפגישות מעשירות את ארגז הכלים האישי להתמודדות עצמית טובה יותר בהמשך.

נושאים בהם ניתן לטפל- חרדה, בטחון עצמי נמוך, דכאון ומצבי רוח, תחושת בדידות, קושי להיכנס לזוגיות וליצור אינטימיות, קשיים במיניות, יחסי הורים- ילדים, התנהגות כפייתית, קשיים בזוגיות, פוביות (פחדים), קשיים במיומנויות חברתיות, חוסר מימוש עצמי בעבודה ובכלל, קשיים בניהול זמן, פאסיביות, דחיינות, קשיים בהתארגנות, התנהגות התמכרותית, ועוד.

הטיפול נערך ע"י הגישה האקלקטית- שילוב של כלים מעולמות שונים של טיפול, תוך התאמה ללקוח
למשל- טיפול התנהגותי קוגניטיבי, אבחון, אימון- קואצ'ינג, טיפול קליני, ייעוץ, טיפול זוגי, דמיון מודרך, NLP, פסיכולוגיה חיובית ועוד.

הטיפול נערך בקליניקה הפרטית במרכז בקרית אונו, כמו כן, אפשרות לטיפול מקוון באמצעות הזום, סקייפ, שיחת וידאו בווטסאפ, טלפון ועוד.