כתבות בטלויזיה

רשת 13 – כתבה על הכרויות באינטרנט – 8.12.20

איריס סלומון פסיכולוגית ומאמנת למציאת זוגיות מתראיינת על מציאת זוגיות.

התכנית של שרון כידון – רשת 13 – 13.10.2020

איריס סלומון מתארחת בתכנית של שרון כידון ומספרת על מפגשי הספיד דייט בזום- zoomגיות

קובי מיימון וליטל שוורץ החיים עצמם – יוני 2020

ספיד דייט מונחה ע"י איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט בתכנית של" קובי מימון וליטל שוורץ החיים עצמם" – הספיד דייט אורגן לבני הגיל השלישי. כי אין גיל לאהבה. איזה שאלות הכרות עניינו את המשתתפים? מה קובי מימון וליטל שוורץ שאלו את המשתתפים? האם יצו מהמפגש זוגות? מוזמנים לצפות בתכנית ששודרה ברשת 13 בתאריך 11.6.20. צפייה מהנה, יום מקסים ורק אהבה 🙂

כתבה לחדשות ערוץ 2- אירוח של צעירים אמריקאים בספיד דייט של איריס סלומון – לכבוד- ט"ו באב 2018

כתבה לכבוד ט"ו באב 2018 בחדשות ערוץ 2 בנושא-צעירים וצעירות יהודיים שמחפשים אהבה. במסגרת הכתבה, לירון זייד ראיין את איריס סלומון- פסיכולוגית ומנהלת ספיד דייט על התופעה שלא מעט אמריקאים ואמריקאיות יהודיים מגיעים לספיד דייט כדי להכיר ישראלים ולהיפך. בכתבה ניתן לצפות בספיד דייט חגיגי בסימן יום האהבה ועוד. צפייה נעימה ורק אהבה 🙂

כתבה על שידוכים למשתתפי המכביה- כולל ספיד דייט בניהולה של איריס סלומון – חדשות ערוץ 2 – 16.7.17

בכתבה של בן מיטלמן ששודרה בחדשות ערוץ 2 ב- 16.7.17, יש סקירה של דרכי ההכרויות של משתתפי המכביה. בכתבה, בין היתר, ראיינו משתתפים בספיד דייט הענק שכלל כ- 300 איש כולל משתתפי המכביה ב- 13.7, שהתקיים בתיאטרון הסימטה ביפו. הספיד דייט אורגן בשתוף פעולה של חברת ספיד דייט בניהולה של איריס סלומון יחד עם המכביה, טיים אאוט ת"א ועיריית ת"א. כולנו תקווה שיצאו מהספיד דייט הגדול והמרגש הרבה שידוכים 🙂

ספיד דייט לגיל השלישי – כתבתו של מנחם הורוביץ – חדשות ערוץ 2 – 5.2.2017

מנחם הורוביץ אירח בפינתו "שווה בדיקה" את איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת ספיד דייט. הפעם הנושא של הפינה היה- הכרויות לגיל השלישי. איריס מארגנת 18 שנה מפגשי ספיד דייט לכל הגילאים וגם לגילאי 50+ ולגיל הזהב, מנחם שאל את איריס על הספיד דייט ועל דרכי הכרויות נוספים לגיל השלישי. כמו כן, בכתבה יש הצצה למפגש ספיד דייט וראיונות עם משתתפים בספיד דייט. צפייה מהנה ורק אהבה 🙂

סדנאות אימון למציאת זוגיות "ביה"ס לאהבה"- 19.9.15

כתבת תחקיר של חדשות ערוץ – 2 על סדנאות אימון למציאת זוגיות. הכתבת רותי שילוני ראיינה את איריס סלומון- פסיכולוגית (MA) ומנהלת ספיד דייט על סדנאות למציאת זוגיות. בכתבה- הצצה לתוך סדנה פעילה.

ספיד דייט פוליטי – 13.3.15

לקראת הבחירות כעשרים אחוזים עדיין התלבטו במי לבחור. בניסיון לשכנע – הפגשנו שבעה חברי כנסת עם שבעה מתלבטים בפאב תל אביבי ל-ספיד דייט פוליטי. איריס סלומון הנחתה את הפוליטיקאים והמתלבטים להיפגש במפגשים בני 7 דקות, בהם התבקשו לנסות לשכנע- לשמוע ולהשמיע ולבסוף גם לבחור 🙂 צפייה נעימה!

ספיד דייט מונחה ע"י איריס סלומון בתוכנית – סינגלס – 16.6.13

בתוכנית סינגלס הפעם מתרחש ספיד דייט. המפגש מונחה ע"י איריס סלומון- פסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט משנת 2000. במפגש משתתפת קרן אור, מוזמנים ללוות אותה בחיפוש אחר אהבה. צפיה מהנה 🙂

איריס סלומון הפסיכולוגית בתוכנית רק טוב עם עודד מנשה – ערוץ 24 – 4.12.12

ספיד דייט בהנהלת איריס סלומון ב"צחוק מעבודה", ערוץ 2- 7.9.12

ספיד דייט שמנוהל ע"י איריס סלומון הפסיכולוגית בתוכנית "צחוק מעבודה". שודר בערוץ- 2 בתאריך 7.9.12. בתוכנית- אודליה יקיר- רווקה מבוקשת מגיעה למפגש ספיד דייט, מקבלת מספר טיפים מאיריס ונפגשת עם מספר בחורים. כל דייט אורך 7 דקות.. צפו ותהנו 🙂

ספיד דייט מנוהל ע"י איריס סלומון- אצל מנחם הורביץ- 31.7.12

ספיד דייט בתוכנית הכלכלית של מנחם הורוביץ, ב-"שווה בדיקה" ערוץ 2 ב- 23.7.2012. מנחם הורוביץ הגיע לפגישת ספיד דייט, ראיין את איריס סלומון הפסיכולוגית מנהלת חברת ספיד דייט ישראל, ונפגש גם על המשתתפים. כדאי לצפות!

הפסיכולוגית איריס סלומון בתוכנית גלובוס ערוץ 1- 21.7.12

איריס סלומון – פסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט מתארחת בתוכנית גלובוס בהנחיית דוד ויצטום, התוכנית שודרה בערוץ 1 בתאריך 21.07.2012. התוכנית עסקה בנושא- הכרויות בעולם המודרני. לצד איריס התארח באולפן עו"ד בני דון יחיא. צפייה נעימה!

איריס סלומון מתארחת בתוכנית כל בוקר עם אורנה דץ – 8.8.12

איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט מתארחת בתוכנית "כלבוקרעם אורנה דץ", ערוץ 10. איריס מספרת על שיטות הכרויות מודרניות, על אימון למציאת זוגיות ומפגשי ספיד דייט. מוזמנים לצפות!

ספיד דייט ומציאת אהבה – כתבתו של מנחם הורוביץ – חדשות ערוץ 2 – 23.7.12

ספיד דייט בתוכנית הכלכלית של מנחם הורוביץ, ב-"שווה בדיקה" ערוץ 2 ב- 23.7.2012. מנחם הורוביץ הגיע לפגישת ספיד דייט, ראיין את איריס סלומון הפסיכולוגית מנהלת חברת ספיד דייט ישראל, ונפגש גם על המשתתפים. כדאי לצפות!

איריס סלומון בתוכנית- המקצוענים, ערוץ 10- 13.3.11

איריס סלומון פסיכולוגית, מאמנת ומנהלת חברת ספיד דייט מתארחת בתוכנית "המקצוענים" בערוץ 10. בתוכנית איריס מספרת על שיטת ההכרות- ספיד דייט- מפגש בו מספר שווה של גברים ונשים מכירים אחד את השני באמצעות דייטים של 7 דקות. כמו כן, איריס מציגה מחקרים הנוגעים לתהליך ההתאהבות, מדברת על ההבדלים בין התאהבות לאהבה ועוד.

ספיד דייט במערת צדקיהו – מפגש חגיגי לכבוד ט"ו באב – 26.8.11

ספיד דייט המוני שנערך במערת צדקיהו ב- ט"ו באב. המפגש נערך בשיתוף של עמותת צעירים למען ירושלים עם חברת ספיד דייט המנוהלת ע"י איריס סלומון הפסיכולוגית.

איריס סלומון מנהלת הספיד דייט בתוכנית ערב חדש ערוץ 1, (14.8.11)

איריס סלומון פסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט מתארחת בתוכנית ערב חדש בהנחיית דן מרגלית. איריס מספרת על מפגש הספיד דייט הגדול והחגיגי לכבוד ט"ו באב- חג האהבה, שהתקיים במערת צדקיהו בירושלים.

איריס סלומון בתוכנית – איזה יופי- 29.4.11

איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט מתארחת בתוכנית- איזה יופי" בהנחיית נעמה קיסרי. בתוכנית איריס מסבירה מדוע כל בחור/ה מחפשים את הנסיך/ה? מיהו הנסיך של שנות ה- 2011, איך מומלץ למצוא אותו ועוד..

איריס סלומון בתוכנית הבוקר של אורלי וגיא – ערוץ 10- השרדות- 2.2011

איריס סלומון הפסיכולוגית מתארחת בתוכנית הבוקר של אורלי וגיא, ערוץ 10. בנושא- תוכניות ריאליטי בכלל ותוכנית – "הישרדות" בפרט". האם למשתתפים בתוכנית ריאליטי יש מאפיינים מיוחדים? מהן ההשפעות של השתתפות בתוכנית שכזאת על המתמודדים? ועוד.

איריס סלומון ב-"על הבוקר" – ערוץ 10, 28.4.10

השתתפות של איריס סלומון, פסיכולוגית ומנהלת חברת "ספיד דייט" בתוכנית "על הבוקר" של ערוץ- 10. איריס מספרת על מחקר שנערך בבריטניה, המראה שיש לצאת עם 24 גברים עד שמגיעים לבעל.

איריס סלומון בתוכנית "רגעים קטנים" ב- YES, יוני 2009

איריס סלומון, פסיכולוגית ומנהלת חברת "ספיד דייט" מופיעה בתוכנית- "רגים קטנים" ב- YES- ביוני 2009. איריס מספרת על חשיבות הרושם הראשוני, על מפגשי הספיד דייט, אימון למציאת זוגיות ונותנת עצות מועילות למציאת זוגיות.

ספיד דייט בתוכנית שורדות בבית – 1.3.09

אירוח של איריס סלומון בתוכנית "שורדות בבית"- ערוץ 10. איריס מספרת בתוכנית על שיטת ההיכרות של ה"ספיד דייט", בה כל משתתף מכיר הרבה בני זוג פוטנציאליים בערב אחד ויושב ועם כל אחד /אחת למשך 7 דקות. בתוכנית איריס מארגנת לנעמה וליה – מנחות התוכנית "ספיד דייט" באולפן. כדאי לראות את התוצאות!

ספיד דייט בחדשות ערוץ 10- בכתבה על גירושים בגילאי 50 – 2.2009

בכתבה ששודרה במהדורת חדשות השבת בערוץ 10, בחודש פברואר 2009, מסופר שאחוז הגירושין בגילאי ה- 50+ בישראל נמצא בעליה. שיטת "הספיד דייט" של הכרויות מרובות בערב אחד נותנת מענה גם לצורך להכיר בן זוג לפרק- ב' בחיים. בכתבה יש הצצה לערב ספיד דייט שאיריס סלומון מארגנת בו היא מארחת את שוש גדות שמגיעה לחפש אהבה חדשה.

איריס סלומון ב-"שורדות בבית" ערוץ 10, בנושא – איך לקדם קשר 2009?

איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת "ספיד דייט" מתארחת בתוכנית-"שורדות בבית" ערוץ 10, (2009) הנושא- איך לקדם קשר זוגי?

איריס סלומון ב -"שורדות בבית" ערוץ 10, בנושא- יחסים פתוחים

איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת "ספיד דייט" מתארחת בתוכנית-"שורדות בבית" ערוץ 10, (2009) הנושא- יחסים פתוחים

איריס סלומון הפסיכולוגית מופיעה בתוכנית "היפה והחנון" 15.3.09

בפרק הראשון של תוכנית הריאליטי- "היפה והחנון" איריס סלומון הפסיכולוגית של התוכנית, מעבירה לגברים מספר מבחני אישיות ומאבחנת אותם. בין המבחנים: ציור איש, בחירת חיה שמזדהים עמה, סימולציות חברתיות שונות עם בובה ועוד. המטרה של האבחון- המלצה על הדחה של אחד הגברים. יש גם טעימהמהפרק ה- 10 שבו מחזירים לתוכנית זוג אחד. מומלץ לראות, תהנו!

אירוח של איריס סלומון בתוכנית של נמרוד הראל – 15.3.09

אירוח של איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט בתוכנית של נמרוד הראל- אומן החושים. בתוכנית איריס מארגנת ספיד דייט באולפן ומספרת על עקרונות מפגש הספיד דייט, בו מכירים הרבה בני זוג פוטנציאליים בערב אחד ועם כל אחד/ אחת יושבים למשך 7 דקות במטרה למצוא זוגיות לחיים. איריס מסבירה, בין היתר, על החשיבות של הריח כקריטריון לבחירת בן זוג לחיים.

כתבה ששודרה על הספיד דייט במהדורת "מבט" ערוץ 1, (16.08.07)

כתבה ששודרה במהדורת "מבט" על הספיד דייט, בניהולה של איריס סלומון הפסיכולוגית, באוגוסט 2007

איריס סלומון בתוכנית "חדשות טובות בשבע", ערוץ 2, יולי 2007

אירוח של איריס סלומון , פסיכולוגית ומנהלת "ספיד דייט" בתוכנית: "חדשות טובות בשבע" בערוץ 2, ביולי 2007 בו היא מתייחסת לתופעת ההתאהבות ולשאלה- האם ניתן להתאהב תוך 3 דקות?

ערב "ספיד דייט" בשיתוף אתר קופידון – 7.2007

הצגת ערב ספיד דייט שהתקיים ע"י חברת "ספיד דייט" בשיתוף אתר קופידון, יולי 2007

איריס סלומון הפסיכולוגית, בתוכנית אודטה, ערוץ 10, 2003

איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט מתארחת בתוכנית: "אודטה" בערוץ 10, 2003. בתוכנית היא מספרת על שיטת ההכרות של הספיד דייט" בה נפגשים עם הרבה בני זוג בערב אחד, עם כל בן זוג פוטנציאלי נפגשים למשך 7 דקות. למחרת המפגש מקבלים את ההתאמות.

האתר של חברת ספיד דייט: www.speed-date.co.il

 

השתתפות בספיד דייט של שי ואמירה מהתוכנית- "אל תשאל" ערוץ ביפ, (10.11.09)

https://www.mako.co.il/humor-bip/shows-dont-ask/articles/Article-dae3a5a594ed421006.htm