אודות

מוזמנים להשאיר פרטים ואשוב אליכם >>

האני מאמין שלי – "מאמינה גדולה בכוחות של האדם לצמוח, להתפתח ולשפר את איכות חייו, להתגבר על משברים ולהגשים חלומות בכל התחומים-
זוגיות, קריירה, משפחה, תחביבים וכו'".

בעלת תואר ראשון (BA) בפסיכולוגיה ותקשורת מאוניברסיטת חיפה
תואר שני (MA) בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר אילן.
בעלת תזה בנושא זוגיות ומיניות.
קורסים והשתלמויות שונים- אימון, גישור, ייעוץ זוגי, הנחיית קבוצות ועוד.
מספר רישוי בספר הפסיכולוגים – 8136

אני עוסקת בתחום הפסיכולוגיה והאימון כ 20 שנה, הקליניקה הפרטית נמצאת במרכז, בקרית אונו. בין עצים וכרמים נמצאת הפינה הפרטית והפסטורלית בה אני מטפלת. כמו כן, ניתן גם טיפול מרחוק באמצעים מקוונים כגון- סקייפ, זום, ווידאו בווטסאפ, שיחת טלפון וכו'.

גישת הטיפול הפסיכולוגי הינה אקלקטית –
כלומר, משלבת גישות שונות בפסיכולוגיה. משולבים כלים שונים מעולם הטיפול- טיפול התנהגותי, CBT, אימון- קואצ'ינג, טיפול קליני, NLP, דמיון מודרך, הדרכה, יעוץ ועוד.

אני עוסקת בתחומים שונים ומגוונים –
טיפול פסיכולוגי, ייעוץ ואימון- מחזק את היכולת להתמודד עם בעיות היום- יום, עם משברים וצמתי החלטה. הטיפול מתמקד בלקוח ומטרתו לטפל באתגרים העומדים בפניו ולחזק את הכוחות הפנימיים שלו.

כל טיפול מותאם כמובן ללקוח ולצרכיו, מתמקדים פעמים רבות במערכות היחסים שלו ובדפוסי התקשורת שלו עם סביבתו.

הטיפול מהווה מקום לפריקת לחצים, מתחים, מחשבות שליליות, מאפשר חזרה לתחושת רוגע, הגעה לפתרונות וקבלה ואהבה עצמית. פגישות הטיפול והאימון מעשירות את ארגז הכלים האישי של הלקוח ומאפשרות התמודדות עצמית טובה יותר בהמשך.

הלקוח מרגיש כבר במהלך הטיפולים הראשונים שינויים בדרכי הסתכלות על חייו, במערכות יחסים שלו עם הסביבה ותחושת הרווחה האישית גדלה.

לקוחות רבים בוחרים לשלב את הטיפול יחד עם אימון ויעוץ בנושא זוגיות, קריירה וכו'
במהלך מפגשי האימון נבנית תכנית עבודה אישית מותאמת ללקוח.

באימון למציאת זוגיות –
"מלווה שנים רבות נשים וגברים במציאת זוגיות, לשמחתי הרבה היתה לי הזכות ללוות רווקים ורווקות רבים עד לחתונתם וגם לאחריה".

אני מלווה לקוחות בדרך למציאת זוגיות כבר 20 שנה! מכירה שיטות הכרות רבות בעולם האמיתי והווירטואלי ומסייעת בפועל להכיר ולשמר קשר.

כמו כן, בדרך לזוגיות נעשית עבודה פנימית שמותאמת לכל אחד ואחת באופן אישי למשל- חיזוק בטחון עצמי, שיפור רושם ראשוני, שפת גוף, שיפור כרטיס אישי באתרי הכרויות, יעוץ בכתיבת פניות וביציאה לדייטים, התנהלות נכונה ומותאמת בתוך קשר, יצירת אינטימיות, הגדלת יכולת החיזור והגברת היכולת להיות מחוזר ועוד.

יש אפשרות לקבל משוב על התנהלות בדייטים אמיתיים לאחר השתתפות בסדנת אימון למציאת זוגיות או בספיד דייט.

סדנאות אימון למציאת זוגיות –
בסדנאות אלה ישנו מספר שווה של נשים וגברים, בסדנה מועברת הרצאה בנושא רושם ראשוני, שפת גוף, תכנים לשיחה בדייט ועוד. לאחר מכן, נערך מיני ספיד דייט+ משובים אישיים על אופן ההתנהלות בדייט. כמו כן, נערכים תרגילים כייפים וקלילים לחיזוק בטחון עצמי ועוד.

להצצה על הסדנה ניתן לצפות בכתבה שנערכה על הסדנה- "בית ספר לזוגיות" בערוץ- 2:

באימון לשימור זוגיות/ יעוץ זוגי ומיני –
יעוץ זוגי מתמקד בקשר הזוגי- בשאיפות, מטרות, ציפיות ואכזבות המשותפים של בני הזוג. היעוץ מעשיר את התקשורת וההבנה הזוגית בהתמודדות מול קונפליקטים מתוך העצמה אישית והבנה של כל אחד מהם.

היעוץ מסייע לבני הזוג להגיע יחדיו לפתרון בעיות שכיחות בקשר, מסייע לשיפור דרכי תקשורת, מתרגלים יחד איך לפתור קונפליקטים נכון, העלאת ההקשבה לצרכי האחר, חיזוק וטיפוח התשוקה בקשר, חיזוק נקודות חיוביות בקשר ולקיחת אחריות עצמית על שינוי
הכוונה לימודית תעסוקתית- מתאימה גם ללקוחות בתחילת דרכם הלימודית או התעסוקתית וגם ללקוחות ששוקלים להחליף קריירה.

הכוונה לימודית תעסוקתית נערכת –
תוך היעזרות בכלים מגוונים כגון: מבחנים פסיכולוגיים אישיותיים, מבחנים של כישורים שכליים, מבדקים לבחינת אינטליגנציה רגשית, שיחה אישית מעמיקה, ניתוח גרפולוגי ועוד.
כמו כן, אני עוסקת בייעוץ משפחתי, ייעוץ ופתוח ארגוני ועסקי, ייעוץ תעסוקתי, הכוונה לימודית ותעסוקתית, הנחיית קבוצות, מרצה, מנהלת חברת ספיד דייט ועוד.

מטרת המפגשים לקבל לחיים שלווה, חיוביות, שמחה וכלים לצמוח ולהתפתח למקומות שאליהם אתם שואפים וחולמים. כל זאת, תוך הרבה הקשבה ואמפתיה לרצונות, לצרכים ולקצב האישי שלכם.

מוזמנים להשאיר פרטים ואשוב אליכם  >>