שידורים ברדיו

ראיון של איריס סלומון פסיכולוגית, מאמנת ומנהלת ספיד דייט ברדיו קול רגע, על מציאת אהבה בתקופת הקורונה- מנחים אמיתי בוקמן וזיו אמויאל
איריס סלומון הפסיכולוגית והמאמנת מתראיינת בתוכנית "הבוקר השישי" עם אמיתי בוקמן וזיו אמויל ברדיו קול רגע ב 20.3.20. איך ניתן למצוא זוגיות ואהבה בתקופה של נגיף הקורונה? מה מומלץ ולא מומלץ לעשות? על כל זאת ועוד בראיון. האזנה נעימה ורק בריאות ואהבה 🙂

24.12.19 – איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת ספיד דייט מתארחת בתכנית של ורדה רזיאל ז'קונט – 103fm
האם אפשר למצוא אהבה במפגש חטוף? • איריס סלומון, מנהלת חברת ספידייט, פסיכולוגית ומאמנת זוגיות הצטרפה לורדה לשעה של אהבה, זוגיות ומשמעות הזמן.
חמש דקות, זוז: כולנו רודפים כחלק מן המסע היומיומי שלנו אחרי הדברים שעושים אותנו מאושרים. אחד מהם, כמובן, הוא האהבה; האדם המיוחד הזה, הנפש התאומה איתה נרצה להעביר את כל שעות היממה.
ואיך מוצאים את שאהבה נפשנו? הדעה הרווחת על האהבה היא שמדובר במוצר שלוקח לו זמן רב להיבנות ולבקוע. אך האם הסברה הזו לא נכונה בימינו אנו?
ורדה אירחה בתוכניתה את איריס סלומון, מנהלת חברת ספידייט, פסיכולוגית ומאמנת זוגיות, שסיפרה לה על רעיון הספידייטים ועל יעילותם הרבה, חרף זמן ההיכרות הקצר עם הפרטנר הרומנטי: "במקום להיפגש לבליינדייט אחד בערב של שעה או שעתיים, אפשר להיפגש עם הרבה בני זוג פוטנציאליים בערב אחד".
https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HLDIMD&c41t4nzVQ=EH

12.11.17- פינת הזוגיות של איריס סלומון ברדיו ירושלים בתכנית של אלינה לוי- "אלינה באה לעיר"
הפינה שודרה במשך כ 5 שנים, הנושא הפעם: שימוש בווטסאפ בתחילת קשר ובהמשכו
פינת הזוגיות של הפסיכולוגית איריס סלומון ברדיו ירושלים בתוכניתה של אלינה לוי – 02.11.17 בנושא שימוש בוואטסאפ בתחילת קשר ובהמשכו.

27.8.15 – פינת הזוגיות של איריס סלומון ברדיו ירושלים בתכנית של אלינה לוי- "אלינה באה לעיר" הפינה שודרה במשך כ 5 שנים, הנושא הפעם- עונת החתונות.

אלינה לוי
ניצן רוזנברג- רדיו ירושלים- בקרוב,(2011)

ניסים משעל- רדיו ללא הפסקה- בקרוב ,(2011)

איריס קול- רדיו ללא הפסקה- בקרוב ,(2011)

גבי גזית- רדיו ללא הפסקה- תוך 24 דייטים תמצאי את החבר המושלם, (2010)
"בנות, לא להתייאש – תוך 24 דייטים תמצאי את החבר המושלם!" איך מוצאים את אביר החלומות? איריס סלומון, פסיכולוגית ומנהלת חברת "ספיד דייט", מספרת איך עובד כל העסק ותומכת בתוצאות המחקר הבריטי 27/04/2010
https://103fm.maariv.co.il/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=EMMMGE&c41t4nzVq=EE

גבי גזית- רדיו ללא הפסקה,(2010) ספיד דייט לגיל הזהבראיון עם איריס סלומון –
חדש – ספיד דייט לגיל הזהב! רשת הדיור המוגן "בית בכפר" תערוך לראשונה אירוע "ספיד דייט" לבני הגיל השלישי המעוניינים להכיר בן או בת זוג חדשים. גבי משוחח על הטרנד החדש עם איריס סלומון, פסיכולוגית ומנהלת חברת "ספיד דייט" ועם שניים מהמועמדים להשתתף באירוע.
https://103fm.maariv.co.il/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=FDHKDE&c41t4nzVQ=EE