המלצות

 מכתבי תודה וסיפורי הצלחה

ההמלצות והשיתופים שמוצגים באתר ניתנו ע"י אנשים יקרים לליבי שליוויתי במהלך דרכי.
מודה בכל יום שיש לי את הזכות והעונג ללוות את לקוחותיי.

***

בדיוק כשהתחלתי לכתוב על הטיפול שלי אצל איריס קיבלתי תמונות מהגן של הבכור שלי וחשבתי בפעם ה 1000 איזה מזל יש לי שהכרתי את איריס וכמה היא שינתה את חיי.
לפני שהגעתי לאיריס לא אהבתי את עצמי, לא האמנתי בעצמי וחשבתי שאני לא באמת זכאית לזוגיות ואהבה.
לפגישה הראשונה הגעתי בחוסר אמונה ואני חושבת שאחרי 5 דקות של שיחה הבנתי שהגעתי למקום הנכון! זה לא היה קל ולא פשוט בכלל אבל כל תרגיל קירב אותי לאיפה שאני היום.
יותר מזה, כשאני נמצאת במשבר אני עדיין פונה לאיריס וכמה דקות שיחה איתה מרגיעות וגורמות לי להסתכל על הכל אחרת.
אני באמת לא יכולה אפילו להסביר כמה הערכה ותודה אני מוקירה לאיריס.
בזכותה אני היום נשואה עם שני ילדים מהממים.
רק זהירות, שמחת החיים שלה מדבקת.
אורית רון

***

איריס היקרה,
בתקופת הקורונה הבנתי ש"הכרת הטוב" זה ערך עליון אז אני רוצה לנצל הזדמנות זו לומר מי את בשבילי.
אמנם עברו שש שנים בהן הספקתי להתחתן וללדת שלושה ילדים אבל לעולם לא אשכח את הצלע המקשרת ביני לבין האהבה שלי.
את אדם עם אנרגיות חיוביות, ממגנטת, חכמה, עם המון ניסיון, אוהבת לעזור לאחר מכל הלב ותמיד עם חיוך ענקי.
פשוט מודל להערצה.
עברתי איתך יד ביד תקופה קצרה אך משמעותית וחלק מהטיפים שנתת לי והליווי הצמוד בהחלט סייעו לי להגיע לאהבה תומכת, מכילה ואוהבת.
את נכס, זכיתי להכיר אותך ואני מודה לאלוהים על הזכות ללמוד ממך.
לפעמים אנשים נכנסים לך לחיים ואתה לא יודע באותו הרגע שהם ישאירו חותם ממשי בחיים שלך, את בהחלט מאלה בחיי.
מאחלת לך להמשיך בעבודת הקודש של ההיכרויות ולשאוף תמיד גבוה כי את תותחית! תמשיכי לגעת בלב האנשים כפי שנגעת בלבי.
אוהבת אותך ומחזיקה ממך💓
שירן אהרון 

***

הייתי רווק ניצחי , כך כינו אותי כל החברים. מדלג מדייט לדייט ועסוק יותר בלחפש מאשר למצוא… ואז איפה שהוא בסוף שנות ה 30 הכרתי את איריס באחד הספידייטים, וביכולת המדהימה שלה להכיר ולקלוט כל אחד, לדאוג שנמשיך ולא נוותר עד שנמצא את האחת, וכך עשיתי כל מה שאיריס הציעה, ספידייטים, מפגשים איתה אחד על אחד ומה לעשות זה פותח ומכניס אותך לתהליך ולחשיבה אחרת מה טוב לך ומה אתה צריך..
לסיכום הכרתי את חנה במרץ 2015, עברנו לגור בשנה הזו יחד עם הראל בנה המקסים, וביוני 2016 ממש היום לפני 4 שנים כשאני בן 42 התחתנו. מאז התווספו למשפחה אביגיל ואחריה מיכל המתוקות…
אז לכל הרווקים לא להפסיק לנסות כל דבר שיכול לעזור ובעיקר את איריס המדהימה!
גולן מיימון

***

איריס היקרה, לפני 6 שנים פניתי אלייך כשחזרתי לחיי רווקות. הייתי פתאום שוב טרייה בעולם הדייטים באמצע שנות ה30 של חיי. אז מאד הרשימה אותי הלבביות שלך יחד עם יכולת לכוון ולעזור לראות את הנקודות בהן הייתי צריכה לעשות עבודה פנימית. את כיוונת אותי באהבה ונחישות, אמפתיה וסבלנות, איכפתיות אמיתית והרגשתי שלקחת אותי תחת חסותך כמו בת משפחתך. מאז עברו שנים וכיום הרבה בזכות היעוץ שלך אני נמצאת במערכת יחסים אוהבת ואמיתית שתמיד חיפשתי. ממקום של יאוש ואכזבה את עזרת לי להגיע למקום בנפש בו מצאתי תקווה ואופטימיות ואף פעם לא וויתרת לי ולא וויתרת עליי.
אני אסירת תודה לך יקירה.
מאחלת לך הרבה שנים של עבודה מוצלחת ופוריה ושתצליחי להאיר אהבה ולקרב עוד לב ועוד לב ולעזור לאנשים למצוא את הדבר הכי חשוב ויפה בחיים- נפש תאומה ואהבה אמיתית.
קטיה מיכאלי

***

הגעתי לאיריס אחרי מספר שנים מתסכלות בחיפוש אחר בן זוג לפרק ב'.

איריס ליוותה אותי במומחיות, בנאמנות וברגישות. בעזרתה פגשתי את מי שהיום הוא בן זוגי בשמונה שנים האחרונות.

עד היום אני מתייעצת ונעזרת בה בצמתים שונים בחיי.

תודה איריס. אין כמוך!

רותי טלר

***

איריס המדהימה,

אני זוכרת את הרגע בפעם הראשונה שבאתי אליך.. דפקתי בדלת ונשמתי עמוקות .. חיכיתי לעוד " פסיכולוגית" שתנתח אותי.
הופתעתי לטובה, קיבלת אותי עם חיוך גדול על הפנים ונתת להרגיש כאלו אני מדברת עם החברה הכי טובה שלי…

עזרת לי לראות את הדברים מנקודת המבט שלך, להאמין בעצמי ודחפת אותי להיות פתוחה יותר לאנשים… והתוצאות לא איחרו לבוא…
הכרתי חברות חדשות , ואת האחד שלי ( שהפך לבן זוגי ואב 2 ילדיי).

אז על כל זה ועוד הרבה יותר אני רוצה להגיד תודה… תודה שהראית לי שאפשר גם אחרת אם יש מישהו שמכוון אותך למקום הנכון.

מאיה

***

אני בתור לקוח שלך איריס מאוד מרוצה מהשירות האדיב והיחס החם והאמונה שאמצא בת זוג ובזכות הכלים שנתת לי הצלחתי להכיר בת זוג וגם להתחתן🙏🏻🙏🏻

ליעד

***

היו לי במהלך חיי כמה מערכות יחסים שהסתיימו לא טוב ונפגעתי מאוד. לא ידעתי איך ממשיכים הלאה, אבל יותר מזה לא רציתי שמערכת יחסים עתידית שוב פעם תיגמר בצורה שלילית ולכן אמרתי לעצמי כשאתחיל לצאת שוב ואכיר בחורה שנראית לי רצינית, אז אוועץ באיש מקצוע. למזלי כבר בתחילת הקשר הגעתי לאיריס. שיתפתי את איריס בתחשותי ובהתפתחויות וקיבלתי ממנה עצות, פידבק, וטיפים  שכמותם לא יכולתי לקבל באף מקום אחר…איריס מקצוענית ומבינה "על ההתחלה" במה מדובר ולאן זה עשוי ללכת. היא ידעה להגיד את הדברים הנכונים ובזמן הנכון והכל בכדי לעורר בטחון, ולעזור בהתפתחות הקשר בשלבים הראשונים. וכל זאת בנעימות, פתיחות, סבלנות ומקצועיות!

א

***

הגעתי לאיריס סלומון לאחר שהתחלתי כבר להתייאש מדייטים כושלים, הרגשתי שאני עושה משהו לא נכון, חוזרת על אותה טעות שוב ושוב אבל לא הצלחתי להבין מה לא בסדר, למה אני לא מוצאת את האחד שלי.

בשיחה מקרית עם אחותי, היא סיפרה לי שיש פסיכולוגית שמתמחה בנושאים שקשורים לזוגיות. הרגשתי שאני חייבת לנסות להיפגש איתה, שהיא אולי תצליח לענות על שאלותיי ותעזור לי לצאת מהמצב המתסכל והמייאש שהייתי בו.

ואז אזרתי אומץ ושלחתי לאיריס הודעה… וכבר מהרגע הראשון הרגשתי חיבור חזק אליה. היא הייתה כל כך לבבית ונעימה שכבר חיכיתי בקוצר רוח להיפגש איתה. ואכן לא טעיתי.

איריס ליוותה אותי לכל אורך הדרך למציאת זוגיות. תמיד הכילה, דחפה ועודדה גם כשאני ויתרתי לעצמי.

אני תמיד מכנה אותה מלאכית בדמות אדם. הרגישות והמקצועיות שלה מעוררים הערכה רבה!!

סגירת המעגל שלי עם איריס הייתה בחתונה שלי. היא רקדה ושמחה איתי ובהחלט אמרתי שהיא אורחת הכבוד שלי.

איריס יקרה ואהובה- זכיתי להכיר אותך. את פשוט מתנה! עזרת לי לשנות את חיי לטובה ואני כל כך מודה לך על זה, וברור לי שנמשיך לשמור על קשר🙏💖

מ

***

איריס יקרה , הגעתי אלייך במצב הכי נמוך שלי מבחינה רגשית ואישית אחרי גרושין וכמה נסיונות כושלים לזוגיות חדשה.

ממפגש למפגש נתת לי את הכלים לחזור ולהאמין במי שאני ואת הכלים למצוא את הזוגיות הנכונה.

איריס, מהמפגשים איתך שאבתי לא מעט כח וכמובן עם הזמן הרגשתי שאת כמו חברה שכיף לדבר איתה 🙂

ללא ספק שיש לך חלק לא מבוטל במי שאני כעת ביכולת שלי להאמין בעצמי וכמובן בזוגיות הנפלאה שיש לי כעת .

מעריכה מאוד מאוד

ליטל

***

את איריס פגשתי לפני כ 10 שנים – אז הייתי  רווק ועם עסק בחיתולים .

השנה חגגתי יחד עם אשתי 10 שנות זוגיות !

לאיריס חלק משמעותי בכך – היא עזרה לי להבין כמה יש לי לתת, שחררה את החסמים שהיו ומשם – הדרך לזוגיות טובה ויציבה הייתה קצרה מאוד .

ואם כבר הצלחתי עם איריס במציאת זוגיות, לא ננצל את יכולותיה בתחומים נוספים ? 🙂

איריס עזרה לי המון בתהליך הקמת העסק, ועל כך – כל משפחתי מודה !

איריס – אין כמוך!

רן רייטר

***

***

איריס , פסיכולוגית קשובה לכל מטופל ומטופלת , זמינה בכל זמן ומזג אוויר , תרגישו אצלה אוזן קשבת , תקבלו עצות טובות ומועילות בנושא קריירה , זוגיות וכו׳ .
גיא

***

הגענו לאיריס מספר פעמים… בפעם האחרונה לאחר שהפכנו למשפחה טריה, כמה חודשים לאחר שהתינוקת שלנו נולדה ומשבר ילד ראשון פרץ. איריס עזרה לנו להגיע להבנה הדדית ולקבל את חיי המשפחה החדשים שיצרנו. תודה לך איאיס על הסבלנות, המקצועיות והנכונות להיו שם בשבילנו בזמינות ובהכלה.

מ- מ ו-א

***

איריס המהממת,

מה היינו עושים בלעדייך?

בהתחלה התחלתי אצלך אימון שחשבתי שאגיע פעמים בודדות, נכנסתי לתהליך שבסופו יצאתי עם אישה, לאחר החתונה שכל כך שמחתנו שגם הגעת אליה ורקדת עם כולם 😊 שמחתנו להיפגש איתך ולהתייעץ לגבי כל שינוי, מהמורה בדרך, אתגר ולגבי כל ילד וילד

מבחינתי את הרבה מעבר לפסיכולוגית, מאמנת , או כל כטייטל מקצועי אחר

את מלאכית, ואני רגוע שאת תמיד שם בשבילנו

אין מילים לתודה שלי של אישתי ושל שני ילדינו

א

***

איריס היקרה,
במשך תקופה של יותר מחמש שנים היית בשבילי המנטור אשר הובילה אותי במסע של התפתחות רב תחומית. בתקופה שלווית אותי מצאתי זוגיות, התחתנתי, נולדה ילדתי הבכורה, התקדמתי לתפקידים בכירים יותר במקצוע שלי, התפתחתי רגשית ורכשתי בטחון עצמי. היית שם בשבילי כל הזמן הזה בלכוון, לתמוך ולהרגיע, לעודד ולחלוק מתפיסת עולמך. אני מודה לך על כך מעומק הלב!
בהערכה רבה לכישרונותייך, לרוחב ליבך לחיוביות ואופטימיות,
שלך,
דניאל רובין

***

לאיריס הגעתי אחרי גיל 35 שראיתי שמשהו אני עושה כנראה לא נכון אם אני עדיין לא בסטטוס שרציתי להיות. פגשתי אשה מקסימה חייכנית שמשרה אופטימיות וגורמת לך להאמין שאת בידיים טובות. וממצב שלא היו לי אנרגיות לדייטים התחלתי לצאת וזימנתי לי לחיים זוגיות עם מישהו מהעבר. זה החזיק שנה ונפרדנו ואז שוב חזרתי לאיריס , לא להרבה זמן ואז נכנס לחיי בעלי. היא הביאה אותי להיות בתדר הנכון וזה מה שעזר לי לזמן זוגיות לחיי. אני ממליצה עליה בחום לכל מי שרוצה להפסיק לחלום ולהיות במקום בו היא/הוא רוצים.
ענבר מזרחי 

 

המלצות על ספיד דייט

שרה ושגיא- החתונה- 8.4.17

ציטוט מתוך כתבה שהתפרסמה בעיתון "את"- "באנו, ראינו, התאהבנו"- מאת דליה בן ארי

לשרה ושגיא קורץ, לקח פחות מ 7 דקות להבין שמצאו אחד את השנייה. הם הגיעו לערב ספיד דייט בחודש יולי שעבר. בתום 20 המפגשים ציינה שרה במשוב  שהיא מעוניינת לפגוש את שגיא שוב. קופידון נעץ חיצים גם בדף המשוב שלו והם נפגשו למחרת,  "שנינו הרגשנו מייד שמצאנו את מה שחיפשנו", אומרת שרה, "הגעתי סקפטית אחרי פרידה מחבר, אתרי ההכרויות הפחידו אותי כי לא תמיד יש קשר בין מה שאנשים כותבים על עצמם או איך שהם נראים, לבין המציאות. בספיד דייט הכל גלוי פתוח. הכימייה ביננו היתה מיידית. תוך כמה חודשים התחתנו ועכשיו אנחנו מצפים לבת".


***

רינת וירון – החתונה 2011
היי איריס שוב תודה על הכל! הכרנו במפגש ספיד דייט ב- 2009 והתחתנו ב- 2011 החתונה הייתה מדהימה 🙂 נשמח לבוא לצ'ייסר להרים לחיים וכמובן להמליץ על הספיד דייט לחברים רינת וירון

***

ירון ועדי לבנה – החתונה- 24.1.12

היום- 13/2/12 ערב לפני ולנטיין 🙂 – הספיד דייט שלנו היה- 22/11/10 הדייט הראשון שלנו- 24/11/10 שנמשך 8 שעות והיה מעולה ומשם זה רק השתפר מרגע לרגע …. התחתנו ב- 24/1/12 אנו מודים על ההזדמנות הנפלאה הזאת שקוראים לה ספיד דייט. זה עובד!… רק טוב- מירון ועדי לבנה 😊

***

אירוסין בין אלון לדקלה – 19.9.16

הי איריס, מה שלומך? … רציתי להגיד תודה. לאלון זה לקח 3 פגישות ולי זה לקח רק אחת וזה בעצם כל מה שהיה צריך בשביל להתחיל את האהבה העצומה שיש ביננו והכל בזכותך. את עושה עבודת קודש ואני שמחה להכנס לסטטיסטיקה של הספיד דייט. כמובן שנשמח לראותך בחתונתנו כשתהיה. נשלח לך הזמנה.תמשיכי בעבודה הטובה. תודה על הכל.

***

24.3.19- עדה ושחר – החתונה
להגיע לספידייט זה מאוד כייף גם להכיר אנשים חדשים וגם למצוא זוגיות הכי חשוב להגיע במטרה של להינות ולהכיר. אנחנו הכרנו בספיד דייט שלך ועל כך תודנו מכל הלב

***

רות ואריק – החתונה 2010

איריס יקרה!

נרשמתי בספונטניות למפגש ספיד דייט לפני כשנה והשתתפתי פעם אחת. לשמחתי הגדולה הכרתי את אריק בעלי מאז שהכרנו אנחנו חוגגים כל יום התחלות חדשות שוב תודה על המקצועיות, הארגון והיחס החם

רות ואריק

***

לעוד המלצות באתר ספיד דייט לחצו כאן >>